Problemy ze snem i uczucie mrowienie w nogach

Wiec tak, mam nastepujacy problem - od dluzszego czasu mam problemy ze snem i nie tylko. Caly czas odczuwam takie jakby łaskotanie, mrowienie w nogach (stopy, łydki), pragnienie napinania miesni. Ponadto przy zasypianiu i czasami nie tylko oblewaja mnie poty, na nogach zimne wyzej gorace; mam uczucie leku, zdarza mi sie takie rozdwojone widzenie (gdy patrze na jasne obiekty) oraz od pol roku mam mroczki. Czasami dusznosci. Czy jest w stanie ktos polaczyc jakos te objawy? Czy to moze psychika?

Ze względu na objawy lęku, problemy ze snem itd wskazana jest ocena psychiatryczna.
Proponuję też konsultację neurologiczną; część objawów może mieć takie podłoże.