Problemy ze snem i zaburzenia nastroju po traumatycznym doświadczeniu

Witam mam 22 lata, dwa miesiace temu przezyłam okropną sytuacje zyciowa nie potrafi sobie z nia poradzic ani normalnie juz zyc, nie mam ochoty na nic kazda blachostka doprowadza mnie do szalu nie spie cal noce mam koszmary boje sie ciagle czegos, poprostu nie daje juz rady sama ze soba. co mam zrobic prosze o porade

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty, który jeżeli będzie taka konieczność zaproponuje wizytę u lekarza psychiatry. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej.