Problemy ze snem i zasypianiem u 14-miesięcznego dziecka

Witam !mój syn ma 14 miesięcy ima duże problemy ze snem.Długo trzeba go usypiac po czym i tak w nocy po za pobudka na mleko budzi sie czesto z płaczem, wierci ,rzuca się ,czasem po 1,5 godziny nie moze spac.w dzień nie śpi dłużej niż 1,5 godz.Ciągle tłumaczę to ząbkowaniem ale czy to możliwe że tak bardzo boleśnie znosi to ząbkowanie ?ponieważ mało jest nocy ,które przesypia bez problemu.Co robic w takiej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

W takiej sytuacji konieczne jest aby dziecko zbadał lekarz pediatra. Proszę udać się do dr, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.