Problemy ze snem po zapaleniu mięśnia sercowego

Chcialabym krotko opisac moja sytuacje: dokladnie 2 lata temu przeszlam zapalenie miesnia sercowego, po roku od tego wydarzenia zaczelam miec klopoty z zasypianiem i snem. Zaczelam sie bardzo meczyc. Moj dr kardiolog przepisal mi stilnox, ktory przyniosl mi ulge. Zazywam ten lek 1 tabletke przed snem od 9 miesiecy. Po nim sen jest wypoczynkiem, relaksem, przyjemnascia. Kilka razy probowalam nie zazyc tabletki. ale wtedy nie moge zasnac, a jak zasne sen jest plytki szarpan, drecza mnie koszmary.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Pani, takie objawy mogą występować przy zbyt długim stosowaniu leku, którego nie powinno się stosować dłużej niż dwa tygodnie. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam