Problemy ze snem popłudniu u dziecka

Witam Moja 2,5 letnia córeczka często kiedy chcę położyć ją po południu spać wpada w histerię i krzyczy że nie chce, ja nie odpuszczam bo wiem że musi się przespać. Nie wiem wtedy co robić, czy się nie odzywać, czy ją przytulić? Czym to może być spowodowane? Czy powinnam się wybrać do psychologa, czy po prostu dzieci tak czasem mają?

Lek. Tomasz Budlewski

2,5 latek ma prawo odmawiac drzemki. To bardzo indywidualne u dzieci. Nie ma powdów do niepokoju.