Problemy ze snem u 27-letniego mężczyzny

Witam od 1 miesiaca mam problem idac spac spie normalnie 1-2 godzine reszte leze na tapczanie niemogac juz zasnac do tego zamykajac oczy czuje pieczenie co moge z tym zrobic

Problemy ze snem o charakterze wczesnego wybudzania się należy zdiagnozować na początek pod względem organicznych uwarunkowań. W tym celu proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego, który po przeprowadzeniu wywiadu zdecyduje co dalej. Równolegle zasadne jest odbycie konsultacji psychologicznej.

Witam,
Przyczyn bezsenności może być wiele. Proszę zaobserwować też swój nastrój, czy nie jest nadmiernie obniżony, czy czuje się pan wyspany po 2 godzinach, czy też nie. Jeśli jest to problem, bo jest pan ciągle niewyspany, to proponuję skontaktować się z lekarzem specjalistą - psychiatrą. Może przepisze stosowne leki.
Pozdrawiam