Problemy ze snem u 34-letniego mężczyzny

Witam Od pewnego czasu, (kilka miesiecy). permanentnie mam problemy z zasypianiem, często budzę się, nie mogę znaleźć dobrej pozycji do snu. A mimo to rano wstaję i nie jestem zmęczony, nie piję kawy specjalnie, nie sypiam w dzień. Czy to jest bezsenność czy zmieniło się moje zapotrzebowanie na sen ?

Witam,

może Pan spróbować wietrzyć mieszkanie przed snem, wypić szklankę mleka, dobrze też prowadzić aktywny tryb życia, uprawiać sport, jeśli ma Pan mało ruchu. Jeśli to nie pomoże może się Pan udać do lekarza psychiatry, który leczy zaburzenia snu.

Pozdrawiam
Ewa Czernik