Problemy ze snem u 6,5-miesięcznego dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym

WITAM. MAM PROBLEM ZE SYNKIEM, KTÓRY MA 6,5 MIESIĄCA OD 6 MIESIĄCA KARMIONY JEST WYŁĄCZNE MLEKIEM MODYFIKOWANYM. PROBLEM POLEGA NA TYM, ŻE W NOCY BUDZI SIĘ BARDZO CZĘSTO. GDY BYŁ KARMIONY PIERSIĄ BUDZIŁ SIĘ CO 2-3 GODZINY OD KIEDY JEST NA MLEKU MODYFIKOWANYM BUDZI SIĘ CO GODZINĘ A W PORZE OD 1 DO 3 W NOCY BUDZI SIĘ CO 10 MINUT. DODATKOWO TO JEGO BUDZENIE WYGLĄDA TAK, ŻE NIE OTWIERA OCZU TYLKO PŁACZE DAJE MU WTEDY BUTELKĘ Z PRZEGOTOWANĄ WODĄ ZROBI KILKA ŁYKÓW I ŚPI DALEJ.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, czy podczas karmienia dziecko najada się, czy dostaje tylko obliczoną porcję. Czy próbowano zmienić mleko na inne? Czy nie można wykluczyć ząbkowania?