Problemy ze snem u 8-miesięcznego dziecka

Witam mój synek ma 8 miesiecy odkad skonczył 3 miesiace jest bardzo ruchliwy nie moge go spuscic z oka . Teraz ma problemy ze snem,kilka razy próbowałam wyznaczac mu godziny snu ale to i tak nic nie dało . kładzie sie spac około 2 w nocy najczesciej zasypia jakby z przymusu bo nie mam siły wstaje o 9 rano i w dzien zazwyczaj spi od 30 min.to do gdziny. co sie dzieje gdzie moge zgłosic sie o pomoc. Nawet w wózku nie wysiedzi i spacery to straszna masakra bardzo krzyczy pręży sie i płacze .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dziecko niewątpliwie powinien zbadać lekarz pediatra. Jeśli będzie podejrzewał jakieś nieprawidłowości to zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.