Problemy ze snem u 8-miesięcznego dziecka urodzonego w zamartwicy

Dziecko 8 miesięcy urodzone w ciężkiej zamartwicy. Obecnie problem ze snem (w nocy częste wybudzanie z krzykiem a w dzień drzemki po 10 min). Wynik eeg głowy we śnie: Zapis o dyskretnych zmianach zlokalizowanych w okolicy czołowo-skroniowej prawej pod postacią rejestrujących się nielicznych wyostrzeń. Proszę o wyjaśnienie co to znaczy. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się z wynikiem oraz dzieckiem do neurologa dziecięcego celem wykluczenia choroby u dziecka chorobowego podłoża tych objawów.