Problemy ze snem u 8-miesięczniaka

Chciałabym zasięgnąć rady. Moja 8 miesieczna córka ma problemy ze snem w nocy, budzi sie zaraz po ostatnim karminiu 19.30, pół godziny i jak z zegarkiem w ręku o 22. Przy tym krzyczy, pręży się , rzuca niebezpiecznie,Nie mogę jej zaraz po tym uspokoić płaczę histerycznie, rzuca w łóżeczku, Staje, Nikt inny nie ma prawa jej wziąc, przytulic tylko mama, trwa to dość długo, jak tylko sie obudzi to nie ma szans żeby poszła spać jest rozbawiona i tak 4 godziny rajcuje.Prosze o pomoc nie wiem co robic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry aby ten mógł bezpośrednio ocenić stan dziecka. Nie wykluczona jest również konsultacja z neurologiem.