Problemy ze snem u półtorarocznego dziecka

witam jestem mamą 1,5 rocznego synka.maluch do tej pory spal na podusi dolączonej do kolderki do łożeczka,jest ona prostokątna i dosyc cienka.zauwazylam ze ostatnio strasznie sie kreci i wierci nie spi oni nie spie ja dodam ze spozywa mleko nan lub kszki o 20.00 wieczor i jejeszcze o 2 wnocy.gdy jest ze mną na lozku czuje sie wygodnie na wysokiej poduszce nie kreci sie.czy zmienic mu podusie?jesli tak to czego ona powinna byc? jak gruba powinna byc?nie wiem a nie chce zaszkodzic kregoslupowi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można tak postąpić. Nie można oczywiście przesadzać ale ważne jest aby poduszka nie była zbyt twarda.