Problemy ze snem w nocy u 14-miesięcznego dziecka

witam! moje dziecko ma rok i2 m-ce w nocy przechodzę z nim katusze zasypia o godz. 21, do godz.24 jest spokój no i zaraz się zacznie wstawanie co pół godziny nie wiem czym to jest spowodowane ale tak jest od urodzenia. daję mu w nocy jeść mało zje i dalej zasypia i za pól godziny znów tylko bez jedzenia muszę go przekręcić na drugi bok dać smoka i śpi za chwilę znów jestem tym bardzo wyczerpana co bardzo odbija się na moim zdrowiu tzn. kłopoty z oczami.przeciwbólowy działa2h. proszę o poradę

Nie powinien oglądać telewizji. To raz. Na kolację nie za dużo i lekkostrawne może też być przyczyna w brzuszku-reflux proszę spróbować gastrotus baby .często pomaga