Problemy ze snem w nocy u 9-miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie. Mój synek ma 9 miesięcy nie śpi po nocach,rzuca się w łóżeczku , siada i uderza głowa o łóżeczko zachowuje sie jak by lunatykował. Każdy wie że niemowlę potzebuje snu a on przez 24 h moze z 3 h spi . Pomocy nie wiem co robić martwie sie

Lek. Tomasz Budlewski

Od jak dawna ma to miejsce? Sugeruje wizyte u pediatry gdyz bez badania dziecka nie jestem w stanie stwierdzic czy coś mu dolega.