Problemy ze stawami i ból barku

witam serdecznie ma pytanie odnosnie mojego meza ma problemy ze stawami przeswietlenie kolana wykazało nieprawidłowosci ale nadal nie wiemy co to moze byc ostatnimi czasy zaczał rózwniez bolec go bark w nocy czesto wstaje ze skurczami ciała i z uczuciem dretwienia jest strasznie osłabiony i obolały. proszę o dpowiedź z góry bardzo dziekuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wyników badania klinicznego oraz badań dodatkowych bardzo trudno jest określić jaka jest przyczyna dolegliwości oraz jakie leczenie można zaproponować. Jeżeli chodzi o kolano to mogą to być zmiany związane ze zwyrodnieniem stawu lub zmiany aparatu więzadłowego. Leczenie jest od tego bezpośrednio uzależnione. Ból bardzo może także wynikać ze zmian zwyrodnieniowych w kręgosłupie szyjnym i w celu diagnostyki zalecane może być wykonanie RTG lub rezonansu magnetycznego tego odcinka. Pozdrawiam