Problemy ze stawami żuchwowymi, bóle dłoni i palców

Witam wszystkich serdecznie. Ponieważ nie wiemy już gdzie szukać pomocy, trafiłam tutaj. W internecie siła i liczę, że być może ktoś... zasugeruje albo wpadnie na coś, na co nie wpadł jeszcze żaden lekarz, który diagnozował moją siostrę. Proszę by ktoś spróbował ułożyć wszystkie objawy i wyniki badań w jedną jasną całość. Bardzo proszę... Ania, 27 lat Stawy: Bóle kolan - od podstawówki Problemy ze stawami żuchwowymi, bóle dłoni i palców - od gimnazjum Po ciąży (2009) - ogólne bóle stawów cał

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety nie zmieściła się cała historia choroby, także mogę zasugerować tylko wizytę u reumatologa.
Pozdrawiam