Problemy ze stolcem u 4-tygodniowego niemowlaka

witam mamy 4 tygodniowego synka jest karmione piersią, i ma problemy od dwóch dni zrobić kupkę.Dotychczas robił co 3 godziny po każdym karmieniu.Proszę o poradę, z góry dziękuje

Dzieci na piersi moga robić zarówno kilka stolcow na dzień, jak i jeden co kilka dni i wszystko mieści sie w normie. Jeżeli dziecko jest spokojne, nie ma wzdętego brzuszka, nie pręży nie ma czym sie przejmować. Byc moze po prostu zaczął lepiej wykorzystywać pokarm mamy.