Problemy ze stresem u 24-latka

Witam. Mam 24 lata i od dawna mam problemy ze stresem, bardzo ciężko sobię z nim radzę, byłem poddawany terapii lekami z pozytywnym skutkiem, lecz niedawno przerwałem branie tych lekarstw. Ostatnio byłem narażony na olbrzymi stres i od 3 dni czuję dosłownie przysłowiową gulę w gardle. Mam problem z przełykaniem, nawet z oddychaniem. "To coś" co mi siedzi w gardle widocznie "cofnęło" mi szczękę tworząc "drugi podbródek". Czy mam coś z tym robić, czy przeczekać? Dosłownie czuję palcem te gulę.

Witam Pana. Po przeczytaniu Pana postu trudno mi jednoznacznie orzec czy Pana problem jest natury somatycznej, psychologicznej a może psychosomatycznej. Jeśli sam Pan zauważa wpływ stresu na to co dzieje się z Pana samopoczuciem i Pana organizmem to może dotychczasowe leczenie było niekompletne. Farmakoterapia mogła Panu przynieść złagodzenie objawów. Jednak rozpoznanie źródeł stresu i umiejętności radzenia sobie z nim może Panu dostarczyć pomoc psychologiczna, do skorzystania z której Pana zachęcam. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam
Długotrwały stres może prowadzić do wielu chorób i zaburzeń.
Proszę nie czekać, aż stres wyniszczy Pana organizm.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Terapeuta pomoże Panu odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem.
Pozdrawiam serdecznie