Problemy ze stresem w pracy u 28-letniej osoby

Nie umiem sobie poradzić w pra cy. A Czuje stres zarówno przed rozmową o zatrudnienie jak i gdy jestem pierwsze dni w pracy. Nie wiem czy dobrze wykonuje swoje obowiązki, narzucam sobie w środku że muszę coś poprawić bo źle coś umyłam, wpisałam itp i że potrzebuję kogoś żeby mnie za rękę prowadził i mówił czy dobrze zrobiłam. Źle się czuję gdy inni pracownicy mówią żebym się pospieszyła, że robię cos wolno przez to opóźniam innych i nie pasuje tutaj. To dot zarówno zawodu nauczonego i nowego

Warto też zająć się stresem jako takim-relaksacja czy inne metody rozluzniajace powinny pomóc.
Jeżeli sama nie jest Pani w stanie poradzić sobie z trudnościami, proponuję konsultację psychologiczną. Pozdrawiam

Lęk przed oceną i odrzuceniem często wynika z zaniżonego poczucia własnej wartości, braku poczucia kompetencji i niskiej samooceny. Warto się zgłosić do psychologa, psychoterapeuty i pracować nad zmiana myślenia o sobie. To pozwoli bezpiecznie i pewniej poczuć się w pracy.

Witam, z Pani wypowiedzi wynika, że pierwsze dni w pracy są dla Pani niezmiernie stresujące. Przejmuje się Pani oceną ze strony otoczenia. Proszę spróbować zastanowić się nad tym dlaczego Panią zatrudniono? Z pewnością dzięki odpowiednim kwalifikacjom. Ktoś w panią uwierzył i wie, że Pani się sprawdzi na powierzonym stanowisku. Drobne błędy na początku się zdarzają. Musi pani wdrożyć się w system pracy i nabrać płynności w działaniu. Po pracy warto się zrelaksować - zrobić dla siebie coś miłego, co wprawi Panią w dobry nastrój. Powodzenia!