Problemy ze stulejką a współżycie

Moj maz ma problem ze stulejka,ma 29 lat. Czy przez to wspolzycie moze nie byc normalne? dodam ze nie odczuwam zadnych przyjemnosci,czy moze to byc powodem? prosze o odp

Dzień dobry!

Co ma Pani na myśli, pisząc "współżycie nie normalne" oraz że to Pani nie odczuwa żadnej przyjemności? Stulejka może powodować dyskomfort oraz ból mężczyzny podczas współżycia. Dodatkowo uniemożliwia prawidłową higienę i sprzyja infekcjom, które nieleczone pogłębiają się. W takiej sytuacji zagrożone jest też zdrowie partnerki. Mąż powinien zgłosić się do lekarza urologa. Stulejkę u dorosłych mężczyzn leczy się podczas prostego zabiegu.

Pozdrawiam!

Stulejka wymaga zabiegu u chirurga urologa.
I od tego powinno się zacząć.
Prawdopodobnie erekcja po zabiegu poprawi się, co może mieć korzystny wpływ na dwustronną satysfakcję.
Zabieg jest w znieczuleniu, ambulatoryjnie. Warto zrobić go przed upalnymi pogodami (gojenie).
Pozdrawiam. JW, Poznań.