Problemy ze szkołą u nastolatki

Dzień dobry. Jestem Natalia i mam 18 lat. Niestety nie wiem dlaczego, ale nie chodzę do szkoły. Już mam od września ponad 100 godzin nieobecności. Sama sobie z tym problemem nie poradzę. Przed pójściem do szkoły towarzyszy mi ogromny stres, gdy będe już w szkole ten stres spada. Nie wiem już co robić. POMOCY!

Witam
Natalio, musisz jak najprędzej zwrócić się o pomoc do psychologa
lub psychoterapeuty. Dobrze by było, gdybyś o tym szczerze
porozmawiała z rodzicami. Jeżeli to niemożliwe, proszę porozmawiaj
o tym z psychologiem szkolnym, pedagogiem lub z wychowawcą.
Ważne jest, żebyś jak najprędzej podjęła terapię psychologiczną.
Gdybyś chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, musi Pani nauczyć się pokonywać ten stres. Proponowałbym specjalne nagrania terapeutyczno - transoidalne, które sporządzam pod kątem problemu pacjenta. W Pani przypadku byłoby to pokonanie stresu i motywacja do pójścia do szkoły.Nagranie kosztuje 150 zł. Jednak myślę że osobista wizyta byłaby bardziej wskazana. Pozdrawiam miło

Witam Panią. W opisanej sytuacji bardzo ważne jest odkrycie co powoduje taki wzrost stresu, w którym doświadcza Pani tak przytłaczających uczuć, które powodują, że bezpieczniejsze jest niepójście do szkoły. Dzięki temu odkryciu będzie Pani mogła wypracować sobie sposób radzenia sobie z tą sytuacją. Zachęcam Panią do bezpośredniego kontaktu psychologicznego. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Pani Natalio, proszę zwrócić się o pomoc do psychologa, paradoksalnie, ale najbardziej dostępny dla Pani będzie ten który pracuje w szkole. Istnieją jednak inne możliwości - poradnie zdrowia psychicznego lub placówki przyjmujące na NFZ. Proszę zadbać o taką wizytę jak najszybciej, póki jest czas by nadrobić zaległości.
Pozdrawiam,
MM