Problemy ze wzdęciami i przelewaniem w brzuchu po cesarskim cięciu

7lat temu miałam cesarskie cięcie,w 2godz po zabiegu pojawiły się wzdęcia,mój brzuch był ogromny,i pusty jak ogromny bęben,jakoś lekami udało się to opanować, po wyjściu ze szpitala miałam problemy z załatwianiem się.do dziś po wielu badaniach(usg co rok, gastroskopia,kolonoskopia,tk brzucha),mam problem ze wzdęciami,bólami brzucha itp.wszystkie badania są dobre,a ja nawet teraz mam wzdęty brzuch,nie pomagają środki na wzdęcia i gazy.często przelewa się w brzuchu,bulgocze.jak sobie poradzić

Lek. Izabela Ławnicka