Problemy ze wzdęciami u niemowlaka

Moja córka od urodzenia ma problemy ze wzdęciami. Jak była mniejsza to strasznie płakała praktycznie cały dzień. Przybiera na wadze bardzo dobrze .Obecnie ma 8 miesięcy i nadal ma problemy z gazami. Karmię ją piersią co 1,5 – 2 godziny przez 3-5 minut bo strasznie pręży się, wygina i puszcza pierś. Jedzenie to walka. W nocy wstaje co 2 godziny z płaczem. Czy może to być alergia albo nietolerancja laktozy. Córka nie ma innych objawów - skórne ma gładką i nigdy nie miała wysypki.

Proszę umówić się na wizytę do pediatry.
Niebędny jest obszerny wywiad lekarski i badanie stanu ogólnego dziecka.
Może to być nietolerancja laktozy, niewłaściwe karmienie i chwytanie brodawki, dziecko HNB; pytanie czy rozszerza Pani dietę dziecka o inne pokarmy./