Problemy ze wzrokiem u 25-latka

Witam! Mam problem z oczami. Od paru dni, gdy patrze na cos bialego jak np ekran monitora widze dwie czarne kropki - jedna pod drugą, caly czas w tym samym miejscu. Czasami wydaje mi sie, ze od jednej z kropek wystaje taka cieniutka i dluga nitka. Czytalem na internecie, ze mogą to byc męty, ale nie jestem pewnien. Pozdrawiam

Witam.
Tak , mogą to być męty w ciele szklistym- jednak osobiście proponuję zgłosić się na wizytę do lekarza okulisty.
Pozdrawiam