Problemy ze wzwodem, brak orgazmu i trudności z zsunięciem napletka penisa u 13-latka

Witam Mam 13 lat i pewien problem, uprzedzam że się nie masturbuję Otóż, nie mam wzwodów, nawet kiedy próbowałem z masturbacją, a sperma nie tryska tylko wycieka. Bardzo mnie to martwi ze nie ma wzwodu. Do tego mogę dojść w ciągu minuty, a nigdy się nie masturbowałem, nie ma orgazmu tylko sperma płynie. Do tego, zdaje mi się że mam za wąski napletek, w stanie spoczynku normalnie się zsuwa, a jak penis jest twardy (ale to nie wzwód), to nie zsuwa się w ogóle. Wędzidełko też przykrótkie. Co robić?

Witam serdecznie. Jeżeli piszesz, że nie możesz zsunąć napletka gdy ''penis stoi'' oznacza to że masz wzwód a powodem dolegliwości jest stulejka. Udaj się do lekarza ( chirurga). Pamiętaj iż ze względu na wiek musisz tam pójść z rodzicem. Powolny wypływ spermy nie jest niczym złym.

Nie jest to nic niebezpiecznego. Ta wydzielina to płyn nasienny, który często się pojawia jeszcze przed wytryskiem, zwłaszcza u mężczyzn po dłuższym okresie abstynencji seksualnej albo u młodych mężczyzn, którzy jeszcze nie współżyją regularnie.
Co do braku wzwodów, to niekiedy mają one w tym wieku postać szczątkową, natomiast powinny pojawiać się tzw. wzwody nocne. Jeśli ich nie ma to przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. W rej kwestii jak również dla oceny napletka i wędzidełka proponuję zgłosić się do urologa dziecięcego, chirurga dziecięcego lub endokrynologa czy też androloga. Jak widać, duża rzesza specjalistów zajmuje się tymi zagadnieniami - należy przezwyciężyć ewentualne skrępowanie i udać się do lekarza. Pozdrawiam
RH