Problemy ze wzwodem i odbyciem stosunku

Witam , jesteśmy rok po ślubie i mam problem ze wzwodem, nie możemy odbyć stosunku. Jesteśmy po 30-tce.Biorę undestor od X.2014r. ponieważ mój test. całk. 430. Poprawy brak. Wiagra pomaga na chwilę , tzn działa ok. 5 minut. i koniec, nawet nie uzyskuje orgazmu i członek mięknie.Chcemy mieć dziecko ale w jaki sposób?. Żona jest atrakcyjna , nie miałem żadnej kobiety przed nią. Pracowałem za granicą , nie miałem czasu, również nie masturbowałem się. Nie mam chorób przewlekłych.Dziękuję.Grzegorz.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy, który zajmuje się terapią małżeńską / par i udać się na konsultacje.
Taka forma leczenia jest bardziej dostępna w ofercie prywatnej, niż na NFZ.

Dzień dobry!

Udzielnie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Proszę kontynuować konsultacje z lekarzem seksuologiem i leczenia, oraz skonsultować się z psychoterapeutą seksuologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!