Problemy ze wzwodem i zaburzenia równowagi po wylewie

Mam 68lat i jestem po lekkim wylewie i piję lekarstwa polprazol, debretin ,mozarin ,ricardo ,cinarizinum, prostamic h uplafin akard,mam zawroty głowy i mam problemy ze zwodem nie mam wytrysku , nie mogę odbyć stosunku bo nie mogę utrzymac wzwodu, to trwa już 3 lata chciałbym się kochać a nie mogę proszę pomóżcie mi czekam na odpowiedż i bardzo dziękuję

Lek. Artur Jeliński Urolog

Pana wiek i wylew mgl przyczynic sie do panskich problemow ,uwazam ze powinie pan porozmawiac w tej sparwie zlekarzem neurologiem i urologiem