Problemy ze wzwodem - jakie leki powinienem stosować?

Witam, mam 40 lat, ostatnio mam problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji, po wejściu zaczyna opadać, choć czuję podniecenie, zakupiłem i biorę Vitasteron, ale myślałem o trochę silniejszych lekach, typu C*** lub podobne. Pytanie: czy biorąc ten pierwszy lek Vitasteron, mogę sporadycznie przed aktywnością zażyć C***, czy przemienne stosowanie jest możliwe? Pozdrawiam i dziękuję!

Witam serdecznie!
W pierwszej kolejności powinien Pan udać się na konsultację do urologa, który wyjaśni przyczynę zaburzeń wzwodu w tak młodym wieku. Często zdarza się, że tego typu dolegliwość występuje w przebiegu chorób ogólnoustrojowych lub w ramach działań niepożądanych stosowanych przewlekle leków.
Nie radziłabym stosować tego typu leków bez konsultacji z lekarzem. Leki silniejsze, w tym te, nad którymi Pan się zastanawia, mają wiele przeciwwskazań do stosowania.
Pozdrawiam