Problemy ze wzwodem penisa po stosunku płciowym

Witam,mam 19 lat,od kilku lat masturbowałem się dość często(2-4)razy w tygodniu,nigdy nie miałem problemów z wzwodem, mogłem się masturbować 3 razy dziennie i członek zawsze był twardy.Jestem prawiczkiem i ostatnio miałem okazję kochać się z dziewczyną,niestety wzwód był niepełny,próby postawienia go wywołały stres i wtedy już opadł całkowicie.Od tamtej pory(kilka dni) brak porannych erekcji,na filmy porno też nie reaguje.Nie wiem co robić;( Biorę (magnez,cynk,b6,vit.C) nie palę.

Dzień dobry.
Proponuję konsultację z lekarzem medycyny rodzinnej tudzież pediatrą (lekarz pierwszego kontaktu), a także wizytę u seksuologa celem postawienia diagnozy i ewentualnego leczenia.
Życzę odwagi i powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski