Problemy ze wzwodem po stosowaniu narkotyków

Witam ,mialbym jedno pytanie mam 25 lat z gury mowie ze przez dluzszy okres zazywalem narkotyki (ruzne) i pilem dosc duzo alkocholu . przez ostatni rok jednak prawie ze nic nie biore malo pije ,i tylko pale papierosy , mam problem ze wzwodem kiedys miewalem takie problemy ale tylko kiedy bylem bardzo pijany lub pod wplywem narkotykow a teraz choc nic nie biore ten problem sie nasilil ,z moja ostatnia partnerka co 3 stosunek byl udany a czasami gdy juz byl wzwod to dochodzilem w moment

Witam
Proszę się zgłosić do seksuologa na konsultacje. Do właściwej diagnozy i ew.planu terapeutycznego jest wymagana obszerniejsza wiedzą.
Pozdrawiam B.K