Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy ze wzwodem podczas stosunków i masturbacji

Od kilkunastu miesięcy leczę się z nerwicy. Mam zaburzenia erekcji w stosunku z partnerką. Od kilku tygodni jednak mam również problem z erekcją podczas masturbacji! Poranna erekcja jest na ogół bardzo mocna i utrzymuje się długo. Ale podczas masturbacji penis jest wiotki, następuje wytrysk, ale nie jest odpowiednio twardy. Czy to niepokojący objaw? (Masturbuję się pełen lęków i stresu, aby sprawdzić swoją sprawność).
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Proszę zaprzestać masturbacji i ograniczyć się do normalnego zaspokajania potrzeb, przy braku poprawy proszę udać się do seksuologa. Pozdrawiam WK.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy