Problemy ze wzwodem podczas stosunku seksualnego u 48-latka

dlaczego podczas stosunku płciowego nagle traci się wzwód członka

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Zaburzenia erekcji mają różne przyczyny np. naczyniowe, hormonalne itp. Właściwe leczenie podejmuje się w zależności od odkrytych przyczyn.

Pozdrawiam!