Problemy ze wzwodem przy nowej partnerce

Mam 35 lat. Mam problem z wzwodem penisa. Pojawiło mi się to od momentu zmiany partnerki z którą byłem 10lat. Wówczas przy niej zawsze miałem momentalny wzwód, wystarczy jak ją zobaczyłem, dotknełem lub nawet jak zadzwoniłaTeraz poznałem inna partnerkę, która jest równie atrakcyjna i mam problemy z wzwodem. Czasami skurczy sie i długo trwa zanim sie podniesie. Ale i tak wówczas nie jest taki twardy jak kiedyś. Ani rano ani w dzien nie mam samoistnego wzwodu. Kiedys sie sporo masturbowałem

Witam, za mało podaje Pan informacji aby rzetelnie ocenić co się dzieje. Proszę udać się do seksuologa- psychologa, który wykona pełną diagnozę Pana trudności i poradzi co robić. Pozdrawiam