Problemy ze wzwodem u 19-latka

Witam Mam 19 lat i jestem z dziewczyna rok i jestem z nia bardzo szcześliwy.| Lecz mój problem tkwi w tym że gdy się pieścimy całujemy mój penis staje, ale gdy dochodzi już do zbliżenia seksualnego minimalnie mięknie, ale gdy włoże to momentalnie staje i uprawiamy seks. Teraz mam taki problem że gdy mi stanie, gdy tylko zajdę po gumkę albo na chwile przerwiemy mój penis momentalnie opada i niechce stanac potem. Moze temu ze sie strasznie stresuje, i ze jestem akurat bardzo zmeczony , POMOZCIE

Dzień dobry.

Sam Pan znakomicie zdiagnozował opisany problem. Stres i zmęczenie mogą powodować zaburzenia wzwodu.
Przy okazji pytanie: Gdzie Pan chodzi po rzeczoną gumkę? Nie lepiej mieć ją gdzieś na wyciągnięcie ręki? I dlaczego akurat Pan zajmuje się jej zakładaniem? Być może, gdyby oddał Pan tę czynność partnerce, byłaby to po prostu dodatkowa forma pieszczot z jej strony, dzięki czemu pański penis nie opadałby w trakcie gry miłosnej.

Pozdrawiam.

"Zajdę po gumkę" jest błędem. Gumka powinna być już przygotowana, otwarta i sprawdzona, którą stroną się nakłada. Powinna być pod ręką, żeby w dwie seksundy ją zalożyć, jak przyjdzie czas...
Sprawy techniczne bywaja tez istotne.
Pozdrawiam. JW