Problemy ze wzwodem u 20-latka

Jestem 20-latkiem, który ma wspaniałą, seksowną dziewczynę. Od około 3 miesięcy mam problem ze wzwodem. Poprzednia partnerka wywierała na mnie presję przy stosunku (powód rozstania). Od około 4 lat się masturbuję, czasem robiłem to 4 razy dziennie, teraz już prawie całkowicie przestałem. Chciałbym uszczęśliwić swoją partnerkę, ale nie mam całkowicie wzwodu (kiedyś miałem zawsze, nawet po obudzeniu), nawet w intymnej sytuacji. Co mam zrobić? Czy powinienem zacząć brać jakieś lekarstwa?

Witam, sprawa jest skomplikowana ,wymaga specjalistycznej diagnostyki, zebrania dokładnego wywiadu seksuologicznego i psychologicznego. Proszę udać się do seksuologa psychologa i seksuologa lekarza.Pozdrawiam