Problemy ze wzwodem u 21-latka a możliwe przyczyny

Witam. Mam problem ze wzwodem. Od paru miesięcy mam nową partnerkę i za każdym razem nie może dojść do zbliżenia. Zabawy przed wszystkim są, on stoi jak trzeba ale po chwili opada. Jest tak za każdym razem i nie wiem czym to jest spowodowane. Raz było już pięknie, miało dość do zbliżenia i tuż przed wejściem opadł. Wstyd mi przed moją partnerką, a jak z nią o tym rozmawiałem to mówiła, że przejdzie ale obawiam się żeby nie zrobiła skoku w bok przez mój problem. Proszę o odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z urologiem lub seksuologiem. Najpewniej przyczyna tkwi w sferze mentalnej (ogólnie dochodzi do wzwodu, jednak w momencie kulminacyjnym nie jest Pan w stanie go utrzymać).