Problemy ze wzwodem u 21-letniego mężczyzny

Dobry wieczór, pewnie było sporo takich pytań, sam szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż mam problemy z erekcją, podczas pieszczot przed seksem, bardzo ciężko aby był wzwód, a gdy się już pojawi i chcę założyć prezerwatywę to wzwód zanika. Tylko dwa razy osiągnąłem pełną erekcję i odbyłem stosunek, normalnie osiągnąłem orgazm. Dodam, że za młodego często się masturbowałem. Teraz zaprzestałem od dłuższego czasu, lecz to nic nie pomogło. Liczę na odpowiedź, pozdrawiam Dawid!

Założenie prezerwatywy powinno trwać 2 sekundy... Jest to możliwe.
Nie mogę też polecić lekarza seksuologa, bo nie jest podany w poście region kraju.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan od jak dawna i na ile regularnie podejmuje Pan próby współżycia. Przejściowe problemy w początkach życia seksualne są naturalne, a np. założenie prezerwatywy jest rozpraszające i osłabia wzwód u sporej grupy mężczyzn.
Jeśli jednak trudności pojawiają się stale, mimo mijającego czasu, rosnącego doświadczenia i regularnego podejmowania prób współżycia w dobrej relacji/ relacjach - warto osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem lub psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!