Problemy ze wzwodem u 24-latka a regularne uprawianie sportu

mam 24 lata i problem ze zwodem nie mogę osiagnąc pełnego zwodu a jak mam się kochać z partnerka to mi opada.wcześniej nie miałem takiego problemu kiedyś brałem odzywki i krutko twale sterydy ale jak zaprzestałem brać to wszystko było ok nie miałem żadnych problemów.cała ta sytułacja jest krępująca prosze o pomoc,czy w tym przypadku może pomóc maxigra?czytałem na forum niektórym pomaga .uprawiam regularnie sport (siłownie) nie pale,nie pije wogole,nie biore zadnych sirodkow odużajacych.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. U młodych mężczyzn erekcja może nie dochodzić do skutku przez działanie niekorzystnych czynników psychogennych, takich jak strach przed niepodołaniem zadaniu, obawa przed ośmieszeniem się, czy też stres przed pierwszym kontaktem seksualnym. Organizm osoby bardzo wcześnie rozpoczynającej współżycie może nie być wystarczająco wydolny, aby wygenerować odpowiednio długi i mocny wzwód. Poza tym, młodzi mężczyźni, którzy uprawiają sporty wymagające dużego wysiłku fizycznego mogą cierpieć na niewystępowanie erekcji lub jej niewystarczające trwanie w czasie. Objawy te ustępują po zmniejszeniu intensywności treningów. - See more at: http://erekcja.pl/zaburzenia-wzwodu.html#sthash.W5A9zT9j.dpuf

Lek. Paweł Baljon

Przepraszam ze wprost skopiowanie artykułu z innej strony internetowej ale jego treść najlepiej oddaje charakter tej sprawy.