Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy ze wzwodem u 36-letniego mężczyzny

Mam 36 lat i problemy ze wzwodem. Wzwód występuje, ale często nie taki jaki powinien być. Rzadko podczas penetracji dochodzi do wytrysku. Dochodzi do niego przy stymulacji oralnej lub ręcznej. W przeszłości często się masturbowałem, więc podejrzewam to jest powodem. W prezerwatywie wogóle nie ma mowy o stosunku. Wydaje mi się, że jednak wzwód powinien być mocniejszy. Czasem występuje poranny wzwód - raczej ok. Może nie tak jak kiedyś ale.. Co mogę zrobić poza wizytą u seksuologa. Coś doraźnego?
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Pana trudności wskazują na konieczność przeprowadzenia badań diagnostycznych oraz dłuższą rozmowę, zebranie większej ilości informacji, aby odkryć przyczyny i mechanizm problemów oraz zaproponować właściwe dalsze działanie. Stąd rozwiązaniem jest wizyta u lekarza seksuologów. W Warszawie to np. Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy