Problemy ze wzwodem u 40-latka

Mam 40 lat i jestem z partnerką kilkanaście lat młodszą. podczas stosunków na początku problemów nie miałem. podczas podniecenia mój członek był sztywny lecz pewnego razu coś szczeliło. od tamtej pory mam nie udane życie seksualne. podczas masturbacji dochodzi do erekcji lecz nie stoi. przy partnerce kompletnie nic. do jakiego lekarza mam się zgłosić czy to już mój wiek ma na to wpływ? co mam zrobić?

Dzień dobry!
Wspomina Pan, że pewnego razu "coś strzeliło". Czy odczuł Pan wtedy ból, erekcja nagle ustąpiła, wygląd członka zmienił się, np. doszło do opuchnięcia, zsinienia? Wskazywałoby to na uraz fizyczny. Czy od tego czasu miewa Pan samoistne wzwody poranne lub nocne? Czy zdarza się udana masturbacja z pełną erekcją (sztywnym członkiem) i wytryskiem spermy oraz orgazmem?
Jednocześnie jednak mówi Pan, że erekcja pojawia się w samotności, podczas masturbacji, a przy partnerce, podczas próby stosunku - nie. Mogłoby to wskazywać na Pana lęk, stres i psychiczne opory przed kontaktem.
Serdecznie polecam kontakt z lekarzem urologiem bądź andrologiem, a najlepiej lekarzem seksuologiem. Jeśli lekarz stwierdzi, że z medycznego punktu widzenia jest Pan osobą zdrową - może Pan spotkać się z psychologiem seksuologiem.
Pana wiek nie ma tu kluczowego znaczenia. Mężczyzna po 40 roku życia nadal może być zdolny do erekcji i udanych stosunków.
Pozdrawiam!