Problemy ze zdjęciem napletka podczas erekcji i masturbacji

Witam mam problem :/ przy masturbacji w trakcie zwodu ciężko mi jest zdjąć skórę z napleta . Da się zdjąć ale wywołuje to pewien ból czy to coś groźnego czy tak po prostu musi być ? 18lat . Dziękuję

Małgorzata Panek

Najprawdopodobniej ma Pan stulejkę. Przy zbyt ciasnym, nieodprowadzalnym napletku może okazać się konieczna operacja. Wskazana byłaby konsultacja u urologa.
Pozdrawiam.