Problemy ze zgagą, nieprzyjemny smak w ustach

Od stycznia mam problemy ze zgagą, pali w ustach i przełyku, czasami tak mocno że czuje jakbym miała cos w gardle i mi niedobrze (nawet po herbacie zbieralo się na wymioty), do tego brzydki smak w ustach, ciezar na zoladku. 2 lata temu miałam podobne objawy ale nie czułam pieczenia, gastroskopia nic nie wykazała. Od stycznia pojawia się prawie co dziennie. Brałam silne leki na refluks na receptę. Nie pomogło. Dodam że mam gastrynę poniżej normy i wit b12. Po teście z soda wcale mi się nie odbiło

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenetrologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.