Problemy ze zgięciem palca po uszkodzeniu pasma centralnego ścięgna prostownika

Miałem uszkodzone pasmo centralnego ścięgna prostownika palca i płytki dłoniowej zginacza powierzchniowego oraz wtórnej deformacji butonierkowatej(uraz nie dotyczył struktur kostno-stawowych palca Jestem po 28 czerwca miałem zabieg operacyjny-wtórnej korekcji deformacji wskaziciele prawego .nadal nie mogę zgiać palca Od strony dłoni jak dotknę to mam uczucie tzw. prądu ,szpilek, ból -jaka przyczyna ?koniuszek palca opada tzw.palec młotkowaty kiedy palec będzie sprawny i na ile?Proszę o odp.

Witam! W tej sytuacji stanowczo zalecam wizytę u specjalisty ortopedy, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania i zapoznaniu się z historią Pańskiej choroby będzie w stanie zaproponować odpowiednie postępowanie.