Problemy ze znieczuleniem stomatologicznym u 28-latki

Witam, mam od zawsze problem ze znieczuleniem przewodowym po jednej stronie jamy ustnej. Mimo zdrętwienia wargi pojawiał się ból nawet przy leczeniu zachowawczym. Obecnie próby leczenia szóstki dolnej kanałowo spełzają na niczym. Mimo podania dwa razy przewodowo Ubistesinu Forte przy pomocy The Wand nie da się do końca otworzyć zęba z powodu bólu. Została mi dodana jeszcze dawka pod zęba i okazało się, że dziąsło pod szóstką było nie znieczulone.Przez to ząb po raz drugi zatruty. Co dalej?

Witam
Problemy przy znieczuleniu nasilają się w przypadku stanu zapalnego. Możemy zwiększać dawkę znieczulenia przewodowego, możemy próbować znieczulić dodatkowo śródwięzadłowo (czyli w szczelinę między zębem i dziąsłem), a jeśli uda nam się dojść do miazgi- również domiazgowo ( pacjent musi wtedy wytrzymać przez chwilę bardzo nieprzyjemny ból i potem zazwyczaj natychmiastowo odczuwa ulgę).