Próby rozpoczęcia stosunku seksualnego

Od pewnego czasu próbujemy współżyc z moim facetem. Oboje bardzo tego chcemy. Gra wstępna trwa dość długo, za każdym razem jestem wystarczająco nawilżona. Jednak kiedy on próbuje we mnie wejść odczuwam straszny ból i mimowolnie odsuwam go od siebie. Czuję takie bolesne napieranie. Nie mam pojęcia co to może być. Dodam, że kiedy sama się masturbuje czuję, ze w środku zaciskaja mi się jakieś mięśnie, ale nie umożliwia to wprowadzenia palca do środka

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,
przyczyny Pani trudności mogą mieć podstawy fizjologiczne lub psychosomatyczne. Sugeruję zacząć od wizyty u ginekologa, a w przypadku braku satysfakcjonującego wyjaśnienia medycznego - dokonać konsultacji u psychoterapeuty - seksuologa.