Próby samobójcze i ojciec alkoholik

nie potrafie juz sobie poradzic mam mysli samobojcze i jedna nie udana probe samobojstwa.moj ojciec jest alkoholikiem awanturuje sie a do tego jeszcze moja babka jest podla.chyba najlepsze rozwiazanie to sie zabic nie widze sensu zycia dla siebie:-(
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że jesteś w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Mieszkasz z ojcem alkoholikiem, nie masz wsparcia od babci. Ale z każdej sytuacji jest wyjście. Po pierwsze musisz poszukać pomocy - zgłoś się do centrum interwencji kryzysowej. Tam znajdziesz nie tylko psychologa, ale też pracownika socjalnego. Oni pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. Daj sobie szansę.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Proszę nie zwlekać i sięgnąć po potrzebną pomoc do Poradni zdrowia psychicznego
albo do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, gdzie telefonicznie, bezpłatnie i całodobowo
odpowiedni specjaliści udzielą potrzebnej pomocy.
Takie ośrodki są w większych aglomeracjach, jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław (namiary w Internecie).

Życzę wewnętrznej siły,
Irena Mielnik-Madej