Próby samobójcze u 19-latka

Witam mam 19lat i już 3 razy próbowałem odebrać sobie życie. Wszystko mnie drażni jestem nie cierpliwy. Gdy wracam do domu z jakiejś imprezy rodzice się nie odzywają bo wiedzą że będę wariować czyli trzaskać w meble lub uciekał z domu i próbował znów się zabić. Od dłuższego czasu nie muszę pić alkoholu i dzieje się tak samo co mam robić?

Witam,

opisywana przez Pana sytuacja sugeruje, że ma Pan duże problemy w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i własnymi emocjami. Cierpi z tego powodu nie tylko Pan sam, ale również Pana rodzina.

Radziłabym udać się do specjalisty aby poprawić swój komfort życia i funkcjonowanie.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk