Próby samobójcze u 24-latki a depresja

Witam. Mam na imię Ola. Od pewnego czasu nie wysypiam się, nic mi się nie chce robić, próbowałam się zabić wcześniej wyskakują z okna a teraz tnąc się, mam dość życia, wcale nie wychodzę z domu, jedynie gdy musze... Czy mam depresję?

Pani Olu, potrzebuje Pani terapii i to już, bez czekania. Po pomoc może się Pani zgłosić do dowolnej poradni zdrowia psychicznego.

Dużo przydatnych informacji jak szukać pomocy znajdzie też Pani na stronie http://www.samobojstwo.pl/

Stan, w którym się nic nie chce, a jedynym rozwiązaniem wydaje się odebranie sobie życia, to kryzys. A kryzysy można przełamywać i wychodzić z nich.

Pozdrawiam!