Próby szukania miłości w Internecie

Od jakiegoś czasu próbuje i usiłuje znaleźć dziewczynę niestety bez skutecznie na portalu sympatia oraz edarling gdyż są płatne mam za mało kasy by opłacić nie pracuje gdy ZUS zakazuje uczę się jedynie to że czasem na życie dają rodzina ale niechca opłacić któryś portal albo sympatia albo edarling nie ma już bezpłatny portalu. Niestety nie wiem jak zabrać się by poznać kobietę na ulicy bo przez portale odpadają pozatym w domu ojciec długów narobił trzeba mu pomóc nie widzę innej sytuacji jak ..

Witam, doradzam by popracował Pan z psychologiem nad tematem, który Pan opisał na forum. Może Pan odbyć takie wizyty bezpłatnie w ramach NFZ w Poradni Zdrowia Psychicznego np w Lublinie, będzie Pan potrzebował skierowanie od lekarza POZ. Pozdrawiam serdecznie.