Próby wątrobowe i bilirubina w moczu

Dzien dobry mam problem z wystepujaca bilrubina w moczu. Z krwi proby watrobowe wychodza mi tak Ggtp 22,7 norma 6-42 bilrubina calkowita 6,8 norma <15 i alat 19,2 noema <33 amylaza 73,9 norma 100 niby wszystko ok a bilrubuna w moczu jest cwicze i pani doktor stwierdzila ze to z cwiczen ze miesnie mi sie spalaja usg jamy b w zeszlym roku we wrzesniu nic nie wykazalo a bilrybina jest co moze to iznaczac bo lekarka rozklada rece

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jstem w stanie stwierdzić jakiego rodzaju jest to zaburzenie. Może to wynikać z rzadko spotykanej wady genetycznej lub bloku metabolicznegomoraz faktycznie występować po intensywnych ćwiczeniach. Sugeruję kontakt z hepatologiem.